Yabancı Çalışma İzni Alma

Yabancı çalışma izni ve yabancı oturma izni nasıl alınır ? Türkiye’de oturmak ve çalışmak istiyorum ama ne yapacağımız bilmiyorum nasıl ve nerden başvuru yapabilirim diyenler yazımızı iyi okusunlar.

Tükiye’de çalışma izni almak için için 2015’de yürürlüğe giren yasalar doğrultusunda en doğru bilgi ve en güncel haberleri firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Ülkemize bir çok sebepten dolayı yabancılar gelmekte, Aslında bir çoğunun amacı aynı Türkiye’de çalışmak ve Türkiye’de oturmak, fakat bu okadar kolay görünsede aslında bazen içinden çıkılmaz durumlar teşkil ediyor. Amaç ve gaye herkezde aynıdır, huzurlu ve rahat bir yaşam sürdürmek, hal böyle olurken Türkiye’de çalışama’nın ve oturma,’nın bazı kuralları yani “Türkiye Cumhuriyeti Kanunları‘  uyulması gerekmektedir.Biz işte bu noktada yabancılar için gerekli adımları atıp onları bilinçlendiriyor ve Ülkemiz kanunları doğrultusunda onların nasıl oturma izni ve çalışma izni alma‘sı gerektiğini en doğru şekilde kendilerine anlatıyoruz.Çalışma izni almak isteyenler bize müracat ettikten sonra kenidilerinden gerekli evrakları alıp başvurularını dolduruyor ve gerekli mercilere ileterek başvurularının onayı için gerekeni yapıyoruz.Başvurular yabancıların ülkemizde hangi meslek gurubunda çalışmak istediğine göre yapılıp bu doğrultuda yapılmak zorundadır.
Türkiye’de çalışmak için gelen yabancılar’ın sektörel olarak hazırlaması gereken evraklar şurda ( Yabancı Çalışma izni Başvuruları) anlatılmıştır.Oturma izni almak için gelen yabancıların’da burdaki (ikamet teskeresi İşlemleri) konusunda belirtilmiştir.
Bu evrakları hazırlamakta ve nasıl yapılacağı konusunda zorluk yaşayan yabancılar bizim ile irtibata geçip danışmanlık hizmeti alabilirler.Kanunlar doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız.

Hemen Ara