Danışmanlık

yabancilar-danismanlik

Yabancı Hakları Danışmanlık

Kurulduğu günden beri doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden hizmete devam eden işletmemiz siz yabancıların Türkiyede rahat ve huzur içinde bir yaşam sürmeleri için mücedele etmektedir.

Yabancılar için kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kurumsal firmaların yabancı çalıştırmak veya yabancı iş ortaklıklarında onlara danışmanlık yaptığımız gibi yasaların sağladığı kolaylıklardan haberdar edip hem işlem hacimlerini hemde dış ticaret konusundaki deneyimlerini artırmış oluyoruz.

Günümüzde yabancı ortaklıklar ciddi anlamda artmış bir çok şirket globale bir dış ticaret şirketi olmaya başlamıştır. Bu şirtketlerin başarısı hiç kuşkusuz ülkemizinde ekonomisine ciddi anlamda katkısağlamış ve sağlamayada devam ediyor durumdadır.

Bireysel müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri ikamet ve çalışma izni sorunlarıdır. Bilinçsiz yapılam işlemler sonucu ya deport yada cezaya tabi tutulan yabancılar keşke size daha önce gelseydik dediklerine bir çok kez şahit olmuşuzdur. Biz işimizi karşımızdaki kişileri din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin yapıyor ve kendimizi onların yerine koyup insani değerleri unutmuyoruz.

Malesef piyasada bir çok sahtekar kişiler ülkeye giriş yapmış ve zaten mağdur olan kişileri dahada mağdur duruma düşürüp içinden çıkamayacakları durumlara sokuyorlar. Danışmanlık firmamız YHKD derneği bu sorunların önüne geçmek için Danışmanlık firmamızı iktisadi işletmesi olarak kurmuştur.

Yabancılar'ın Ülkemizde yaşamak veya çalışmak için uyması gereken kanun ve bu kanun doğrultusunda hzırlanması gereken belgeler için sizlere yılların tecrübesi ve bilgisi ile danışmanlık hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

Danışmanlık ekibimiz sizlerin sorunları ve istekleri doğrultusunda bir çok konuda size yardımcı olacak ekip ve tecrübeye sahiptir.

Yabancı Hakları Danışmanlık , Yabancı Haklarını Koruma Derneği iktisadi işletmesi olarak kurulmuş Derneğin güvencesi altında olan bir kuruluştur.

Yabancı Hakları Danışmanlık Telefon : 444 7 518

Hemen Ara