Göç İdaresi yabancılar e-randevu sistemi

yabancilar-goc-idaresi-duyuru

yabancilar-goc-idaresi-duyuru

11/04/2014 yılında çıkan yabancılar kanuunu gereğince Göç İdaresin’de yapılması planlanan e-randevu sistemi geçici olarak yabancılar şube müdürlüklerinde yapılmaktaydı.Uzun zamandır sistem yapılanması ve hazırlıklar devam ediyor Göç İdaresinin sistemi nezaman faliyete geçireceği bilinmiyordu. 18/05/2015 itibari ile yabancılar şube tarafından ve aynı zamanda Göç İdaresi resmi sitesinden’de yayınlanan açıklamaya göre 18-05-2015 günü Göç İdaresi e-randevu sistemi faliyenine başlamış bulunuyor.
Yabancılar için oturma izni ve ikamet teskeresi gibi işlemler artık Göç İdaresi tarafından yapılacak fakat (!) 18.05.2015 tarihinden önce eski sitem üzerinden alınan randevuların yeni sistem üzerinde tekrar alınması gerekmektedir.
Yabancılar’ın çalışma izni, oturma izni, ikamet teskeresi işlemleri için 444 7 518 numaralı hattımız’dan bizi araması ve profesyonel ekibimizden bilgi alması önemle rica olunur.Firmamız sizlere herzaman en güvenilir hizmeti ve en sağlam bilgileri sağlamaktan onurduyar.
Yabancı Hakları Danışmanlık.
444 7 518

Not: İkamet izni almakta zorlananlar Tıklayın artık ikamet izni almak çok kolay.Sizler için yeni bir sitem geliştirdik ve bu sistem sayesinde hem hatasız hemde daha hızlı ikamet izni alabilirsiniz.

İkamet İzni Kısa Dönem Başvurusu İkamet İzni Uzun Dönem Başvurusu İkamet İzni Aile Başvurusu İkamet İzni Öğrenci Başvurusu İkamet İzni Uzatma Başvurusu

Hemen Ara