e-ikamet

e-ikamet (e-randevu) başvuru formu

İkamet İzni İşlemleri Danışmalık Hizmeti Olarak Ücrete Tabidir.

Göç idaresi e-ikamet sistemi‘ni kullanamayan yabancılar için  e-ikamet izni başvuru formu geliştirdik. e-ikamet ilk başvuru ve e-ikamet uzatma başvurusu adı altında iki çeşit başvuru katagorisi bulunmaktadır. Bu formlardan size uygunolan formu doldurarak bize yollamış oluyorsunuz sonrasında sizin yerinize işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde uzman ekibimiz takip edip ikamet izni randevusu’nu alıp sizlere ulaştırıyoruz.ilk defa ikamet izni başvurusu yapacak olanlar şu sayfadaki randevu çeşitlerine göre formu doldursunlar. ( İlk başvuru için ikamet izni ) sayfamıza gidiniz. Bu sayfada “Aile için ikamet izni, kısa dönem ikamet izni, uzun dönem ikamet izni, Öğrenciler için ikamet izni başvur formları yer almaktadır”.Sizden ricamız formları eksiksiz doldurmak ve fotograflarınızı mümkünse vesikalık ve son 6 ay içinde çekilmiş fotografları kullanmanızdır.

e-ikamet izni basvuru formu

e-ikamet izni basvuru formu

e-ikamet izni sayfası üst resimde görüldüğü gibidir size uygun olan başvuru şeklini seçip formun olduğu sayfaya girdikten sonra alt resimdeki gibi bir ikamet izni formu ile karşılaşacaksınız, sayfayı eksiksiz doldurup bize yollayın işlemlerinizi uzman ekibimiz en hızlı şekilde başlatıp form içinde girmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşacaktır.Bu nedenle bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir aksi halde başvurunuz ve ikamet izniniz hatalı sonuçlanır.
Daha önce ikamet izni bulunup ikamet iznini uzatmak isteyen yabancılar için ise ikamet izni uzatma başvurusu ( İkamet İzni Uzatma ) sayfasında!ki formu doldurarak bize gönderebilirler.

e-ikamet izni uzatma basvurusu

e-ikamet izni uzatma basvurusu

Önemli Bilgi;
Göç idaresi sayfasında yayınlanan duyuruya göre Sırbistan ve Karadağlı olanlar için uzatma başvurusu  yapacak yabancılar e-ikamet izni ilk başvuru sayfasını kullanarak randevu almak zorundalar. Avrupa’dan Gönüllü olarak hizmet için Türkiye’ye gelen yabancılar ise ikamet izni’ni kısa dönem başvuru şeklinde seçmelidir. Göç idaresi ancak bu şekilde bu yabancılar’a ikamet izni vermektedir.
Yukarıda belirmiş olduğumuz başvuru formları için yalan yanlış beyanda bulunan ve bu kapsamda çıkacak sorunlardan “Yabancı Hakları Danışmanlık sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz” . Bu tip davranışlarda bulunanlar Göç İdaresi ilgili başvuru kapsamındaki cezai yaptırımları ile karşılaşır.

Yabancı Hakları Danışmanlık bir Yabancı Haklarını Koruma Derneği İktisadi Kuruluşudur.
Ödeme İçin Hesap Numaralarımız;
Ödemeler için aşağıda belirttiğimiz banka hesapları kullanılacaktır
Hesap Sahibi : Yabancı Haklarını Koruma Derneği İktisadi İşletmesi

Türk Lirası…….
Banka : Ziraat Bankası 2480/ AKSARAY / İSTANBUL
Hesap No: 72345707 -5001
İban : TR68 0001 0024 8072 3457 0750 01

Hesap Sahibi : Yabancı Haklarını Koruma Derneği İktisadi İşletmesi

Dolar Hesabı……..

Banka : Ziraat Bankası 2480/ AKSARAY / İSTANBUL
Hesap No: 72345707 -5002
İban : TR41 0001 0024 8072 3457 0750 02

Hesap Sahibi : Yabancı Haklarını Koruma Derneği İktisadi İşletmesi

Euro Hesabı…….
Banka : Ziraat Bankası 2480/ AKSARAY / İSTANBUL
Hesap No: 72345707 -5003
İban : TR14 0001 0024 8072 3457 0750 03

Hemen Ara