Çalışma İzni

Çalışma izni almak için ülkemize gelen yabancılar, Sizlere bizden daha iyi hizmet verebilecek bir firma bulamazsınız.
Neden mi ?
Yabancı Hakları Danışmanlık ile neden çalışmalıyım ?
Firmamız kuruluş amacı itibari ile yabancı uyruklu vatandaşların ülkemizde daha rahat yaşaması ve çocukları için daha iyi bir gelecek sunması amacını gözeterek kurulmuştur.Yabancı Haklarını Koruma Derneği İktisadi işletmesi olarak faliyet göstermekte olan firmamız, Bir çok kurum ve kuruluştan tebrikler almakta ve kuruluşunun sebebiyetini en iyi şekilde hizmet anlayışı ile devam ettirmektedir.
Yabancılar için bir çok hizmet sunmakla beraber en ciddi sorunlarının başında gelen “çalışma izni, oturma izni, ikamet teskeresi, sağlık sigortası, avukatlık ve danışmanlık” gibi hizmetleri konumunda herbiri uzmanlaşmık ekibi ile sizlere en doğru hizmeti sunmaktadır.
Çalışma izni almak isteyen yabancıların belgeleri hazırlanır dosyası açılır ve gerekli başvurular yapılıp yabancıya gerekli evrakları teslim edilir. Yabancı Çalıştırmak için yapılan başvurularda ise yabancıdan ve yabancı çalıştıracak kişiden gerekli belgeler eksiksiz teslim alındıktan sonra başvuru işlemi yapılır.
Çalışma izni almak aslında çok kolaydır bizi arayın eksiklerini varsa tamamayıp en hızlı şekilde başvurunuzu yapalım.yabanci_calisma_izni

Çalışma izni hakkında gerekli evrakları şu sayfamızdan öğrene bilirsiniz. ( Çalışma izni almak için gerekli belgeler )

Belgeleriniz eksiksiz tamaladıktan sonra bizim ile irtibata geçe bilri eksik belgeniz var ise yine bizden destek alarak bunların tamamlanması konusunda yardım isteye bilrisiniz.

Sizlere en iyi hizmeti vermek bizim yegane görevimizdir.

Hemen Ara